Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    ДВНЗ «ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА»

Головна Архів новин Меценати Наші партнери Нові надходження Фотоальбом

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ

НАША ОФІЦІЙНА СТОРІНКА
У FACEBOOK!
НАША ГРУПА У FACEBOOK!
2 678 учасників 

НАШІ НОВИНИ
18 квітня 2019 року в актовій залі педагогічного факультету відбулася КВК-презентація «Літературна кавалєрка» за участі сучасних, українських письменників Зірки Мензатюк, Олени Рижко, Ірини Ралко.
Бібліотекарі Наукової бібліотеки ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Людмила Кушнір, Людмила Кузюк та Марія Винник з великим задоволенням долучилися до великого дійства, яке популяризує книгу та читання та щоразу доводить, що нам є ким пишатися, нам є що читати і українська література сучасна, перспективна та дуже захоплююча!
Читати повністю>>
9-10 квітня 2019 року в читальному залі педагогічного факультету було проведено пізнавальний дискурс про актуальність фахової літератури з студентами II курсу спеціальності "Початкова освіта". Провідний бібліотекар Людмила Кушнір презентувала тематичний огляд навчальної та наукової літератури на тему: "Інтерактивні технології у практичній діяльності педагога в інклюзивному просторі".

Читати повністю>>
В рамках Шевченківських днів 20 березня 2019 року в актовій залі педагогічного факультету відбувся "Конкурс читців поезій Т. Г. Шевченка", в якому взяли участь студенти факультету. Призери конкурсу отримали грамоти та подарунки, інші учасники – подяки. Вже стало доброю традицією, що до заходу долучилася провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Людмила Кушнір, адже такі події нагадують молоді, якого вони роду, дають можливість замислитися над власним майбутнім, виховують гордість за свій народ, його величну історію й культуру та популяризують книгу та читання.

Читати повністю>>


27 березня 2019 року відбулося засідання обласного методичного обєднання бібліотек ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Тема: "Традиційна та інноваційна діяльність відділу обслуговування Наукової бібліотеки ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника». Місце проведення: Наукова бібліотека ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника».
Читати повністю>>
Презентація монографії Галини Волощук «Художнє мислення Уляни Кравченко»

14 березня в залі Наукової бібліотеки університету відбулася презентація монографії «Художнє мислення Уляни Кравченко» доцента кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галини Волощук. Модератор - директор наукової бібліотеки Петро Гаврилишин.
Читати повністю>>
Читати повністю>>

До уваги викладачів! Оновлена інформація щодо забезпечення вітчизняними та закордонними фаховими періодичними виданнями відповідного або спорідненого профілю для всіх спеціальностей, в тому числі в електронному вигляді.
Скачати >>> (zip, doc)

Читати повністю>>

Переглянути всі новини >>>


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko