Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/10185
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Глушак, Інна Дмитрівна | - |
dc.contributor.author | Никифорчин, Олег Ростиславович | - |
dc.date.accessioned | 2021-06-14T06:50:56Z | - |
dc.date.available | 2021-06-14T06:50:56Z | - |
dc.date.issued | 2016 | - |
dc.identifier.citation | Hlushak I., Nykyforchyn O. Continuous approximations of capacities on metric Compacta. Carpathian Mathematical Publications. 2016. Vol. 8, No 1. P 44–50 | uk_UA |
dc.identifier.other | DOI: 10.15330/cmp.8.1.44-50 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/10185 | - |
dc.description.abstract | A method of “almost optimal” continuous approximation of capacities on a metric compactum with possibility measures, necessity measures, or with capacities on a closed subspace, is presented | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Карпатські математичні публікації | uk_UA |
dc.relation.ispartofseries | Т. 8, № 1; | - |
dc.subject | capacity | uk_UA |
dc.subject | metric compactum | uk_UA |
dc.subject | approximation | uk_UA |
dc.title | Continuous approximations of capacities on metric compacta | uk_UA |
dc.title.alternative | Неперервні наближення ємностей на метричних компактах | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
839-2770-3-PB.pdf | 118.55 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.