Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/10752
Title: Моніторинг оцінювання якості вищої освіти, його основні завдання
Other Titles: Моніторинг оцінювання якості вищої освіти, його основні завдання
Authors: Єгорова, Інга Вячеславівна
Keywords: моніторинг, якість освіти, заклад вищої освіти, завдання моніторингу
Issue Date: 2021
Publisher: Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького дер-жавного педагогічного університету імені Івана Франка / [редактори-упорядники М. Пантюк, А. Душний, І. Зимомря]. Дрогобич: Видавничий дім «Гельветика», 2021. Вип. 36.
Citation: Єгорова І.В. Моніторинг оцінювання якості вищої освіти, його основні завдання .Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького дер-жавного педагогічного університету імені Івана Франка / [редактори-упорядники М. Пантюк, А. Душний, І. Зимомря]. Дрогобич: Видавничий дім «Гельветика», 2021. Вип. 36. Т.1 С.282-286.
Series/Report no.: 36;
Abstract: Стаття присвячена проблемі моніторингу та оцінювання якості освіти у ЗВО. Аналіз джерельної бази та нормативних документів у сфері моніторингу якості вищої освіти дозволяє побачити ряд серйозних перепон, що стоять на шляху реалізації процесу реформування вищої освіти в Україні. До них ми можемо віднести: недостатність інформації про нагальні проблеми у середині самої освіти; відсутність досконалого інструментарію, який допоміг би оперативно відслідковувати якість перебігу втілення в життя інновацій та ступінь їх ефективності у процесі безпосередньої реалізації.
Description: До засадничих концептуальних завдань моніторингу якості вищої освіти можна віднести і своєчасне виявлення специфіки якісних та кількісних змін, щодо ступеня зацікавленості та задоволення ринку праці, держави, суспільства та конкретної особистості як процесом так і результатом освіти. Адже однією із цілей моніторингу є можливість відстежити результати функціонування і розвитку освітніх систем з точки зору вигоди для споживача, що, у свою чергу, вимагає планомірної роботи зі збору та аналізу як кінцевих індикаторів – вигоди для груп споживачів, так і проміжних – вхідні ресурси та вихідні продукти системи освіти.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/10752
ISSN: ISSN 2308-4855 (Print)ISSN 2308-4863 (Online)
Appears in Collections:Наукові видання (ПФ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Єгорова І.В._стаття.pdf195.48 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.