Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/10902
Назва: Шляхи модернізації практичної підготовки майбутніх учителів інформатики
Автори: Власій, Олеся Орестівна
Ключові слова: практична підготовка
учитель інформатики
середня освіта
педагогічні програмні засоби
Дата публікації: 2021
Видавництво: ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Бібліографічний опис: Власій О.О. Шляхи модернізації практичної підготовки майбутніх учителів інформатики // Гірська школа Українських Карпат. Івано-Франківськ, 2021. - № 24. С. 60-63.
Короткий огляд (реферат): Необхідною умовою функціонування освіти в умовах цифрового суспільства є її інформатизація, мета якої полягає в радикальному підвищенні ефективності та якості підготовки фахівців на основі широкого використання нових інформаційно-комунікаційних технологій. У статті проаналізовано особливості практичної підготовки майбутніх учителів інформатики за умов функціонування освіти в цифровому суспільстві. Наголошується на тому, що практична підготовка повинна стати наскрізною лінією навчання студента і реалізуватися неперервно в процесі всього навчання у закладі вищої освіти (ЗВО). Запропоновано відносити до практичної підготовки не тільки проведення практик різного виду, а й виконання практичних завдань під час вивчення дисциплін психолого-педагогічного, спеціального та методичного циклів, а також під час виконання курсових, кваліфікаційних та магістерських робіт. Виокремлено шляхи модернізації практичної підготовки майбутніх учителів інформатики на основі впровадження тісної співпраці вищих та середніх навчальних закладів.Зроблено висновок, що практична підготовка студентів у ЗВО є однією з найважливіших складників процесу методичної підготовки майбутніх учителів, яка стає сполучною ланкою між теоретичним навчанням і майбутньою професійною діяльністю. Інтенсивне зростання запиту цифрового суспільства на кваліфікованих фахівців вимагає інтеграції практичної підготовки студентів на всіх етапах навчання у ЗВО, що дасть змогу покращити процес формування загальних та професійних компетентностей, а неперервність практичної підготовки підвищить мотивацію до навчання та готовність до роботи в реальних умовах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/10902
Розташовується у зібраннях:№ 24

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
5279-Article Text-12994-1-10-20210910.pdf228.2 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.