Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/11237
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Пукач, Петро Ярославович | - |
dc.contributor.author | Репетило, Софія Михайлівна | - |
dc.contributor.author | Симотюк, Михайло Михайлович | - |
dc.contributor.author | Вовк, Мирослава Іванівна | - |
dc.date.accessioned | 2021-11-24T08:27:55Z | - |
dc.date.available | 2021-11-24T08:27:55Z | - |
dc.date.issued | 2021 | - |
dc.identifier.citation | Пукач П. Я. Задача типу Діріхле-Неймана для рівнянь із частинними похідними з відхиленим просторовим аргументом / П. Я. Пукач, С. М. Репетило, М. М. Симотюк, М. І. Вовк // Карпатські математичні публікації. - 2021. - Т. 13. - № 2. - С. 315-325. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.13.2.315-325 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/11237 | - |
dc.description.abstract | У цій роботі встановлено умови розв’язності задачі у випадку h ≠ 0 та досліджено вплив відхилення h на розв’язність задачі. Розв’язок задачі побудовано у вигляді ряду за системою ортогональних функцій. Для малих знаменників, які виникли при побудові розв’язку задачі, доведено метричні оцінки (експоненційного типу), які гарантують коректність задачі у просторах Соболева для майже всіх (стосовно міри Лебеґа) значень T > 0 і для майже всіх (стосовно міри Лебеґа) значень h ∈ [ 0 , 2 π ) . Ці результати отримано завдяки тому, що відповідний характеристичний визначник допускає факторизацію у формі добутку гіперболічних функцій з цілими параметрами. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | задача Діріхле-Неймана | uk_UA |
dc.subject | малі знаменники | uk_UA |
dc.subject | метричний підхід | uk_UA |
dc.subject | рівняння із частинними похідними | uk_UA |
dc.title | Задача типу Діріхле-Неймана для рівнянь із частинними похідними з відхиленим просторовим аргументом | uk_UA |
dc.title.alternative | Dirichlet-Neumann problem for the partial differential equations with deviation over the space argument | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 13, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
4159-PDF файл-12264-1-10-20210729.pdf | 140.58 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.