Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/11327
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Баранецький, Ярослав Омелянович | - |
dc.contributor.author | Демків, Ігор Іванович | - |
dc.contributor.author | Соломко, Андрій Васильович | - |
dc.contributor.author | Сусь, Ольга Миколаївна | - |
dc.date.accessioned | 2021-12-03T10:43:36Z | - |
dc.date.available | 2021-12-03T10:43:36Z | - |
dc.date.issued | 2021 | - |
dc.identifier.citation | Баранецький Я. О. Нелокальна багатоточкова задача для диференціального рівняння порядку 2 n з операторними коефіцієнтами / Я. О. Баранецький, І. І. Демків, А. В. Соломко, О. М. Сусь // Карпатські математичні публікації. - 2021. - Т. 13. - № 2. - С. 501-514. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.13.2.501-514 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/11327 | - |
dc.description.abstract | У статті вивчаються спектральні властивості багатоточкової задачі для диференціального операторного рівняння порядку 2 n . Оператор задачі має нескінченну кількість кратних власних значень. Кожному кратному його власному значенню відповідає скінченний набір кореневих функцій. Побудована комутативна група операторів перетворення. Кожному елементу групи відповідає ізоспектральне збурення оператора задачі з антиперіодичними умовами. Для вибраної сім'ї багатоточкових задач встановлено умови існування та єдиності розв’язку, а також цей розв’язок побудовано. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | багатоточкова задача | uk_UA |
dc.subject | метод операторів перетворення | uk_UA |
dc.subject | коренева функція | uk_UA |
dc.subject | базис Рісса | uk_UA |
dc.title | Нелокальна багатоточкова задача для диференціального рівняння порядку 2 n з операторними коефіцієнтами | uk_UA |
dc.title.alternative | Nonlocal multipoint problem for a differential equation of 2 n -th order with operator coefficients | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 13, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
4998-PDF файл-13674-2-10-20211029.pdf | 148.79 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.