Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/11332
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Ольшевський, М. С. | - |
dc.date.accessioned | 2021-12-03T12:53:23Z | - |
dc.date.available | 2021-12-03T12:53:23Z | - |
dc.date.issued | 2021 | - |
dc.identifier.citation | Ольшевський М. С. Метричні властивості графів Келі знакозмінних груп / М. С. Ольшевський // Карпатські математичні публікації. - 2021. - Т. 13. - № 2. - С. 545-581. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.13.2.545-581 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/11332 | - |
dc.description.abstract | Дана робота розглядається в контексті розв'язку добре відомої задачі пошуку діаметру скінченної групи по заданій системі твірних. На основі заданої групи та її системи твірних будується граф Келі. Для цього графа знаходиться діаметр, що називається діаметром групи відносно системи твірних. Розглядаються групи парних підстановок з класичною незвідною системою твірних, що складається з циклів довжини три виду ( 1 , 2 , k ) . В роботі проводиться аналіз властивостей розкладів парних підстановок відносно даної системи твірних і послідовності знакозмінних груп з вказаними системами твірних. Виводиться певне правило пересування твірного елемента в розкладі підстановки, окремо для руху зліва направо та справо наліво. Таким чином введене правило дозволяє прибирати з розкладу ті твірні елементи, що визначають нерухомі точки підстановки. Даний результат дає можливість довести, що система твірних зберігає мінімальність розкладів елементів при зростанні. Як наслідок, показано, що система твірних є строго зростаючою системою твірних. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | діаметр графа | uk_UA |
dc.subject | система твірних | uk_UA |
dc.subject | знакозмінна група | uk_UA |
dc.subject | граф Келі | uk_UA |
dc.title | Метричні властивості графів Келі знакозмінних груп | uk_UA |
dc.title.alternative | Metric properties of Cayley graphs of alternating groups | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 13, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
5414-PDF файл-14120-1-10-20211121.pdf | 319.48 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.