Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/11372
Title: Параментська опозиція в правовій державі: статус, функції, моделі.
Authors: Кобець, Юлія Василівна
Міщук, Мар'яна Богданівна
Issue Date: 30-Apr-2021
Publisher: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ
Citation: Кобець Ю.В., Міщук М.Б. Параментська опозиція в правовій державі: статус, функції, моделі. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції Соціально-гуманітарні виміри правової держави (м.Дніпро, 30 квітня 2021 р.). Дніпро. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. 2021. С.114-119.
Abstract: Сутнісною ознакою представницького правління є існування різноманітних моделей організації взаємодії влади і опозиції в суспільстві. У сучасному світі, дефініція влади зазнала певних змін у трактуванні від спрощеного розуміння останньої через застосування санкцій, загрози покарання, позбавлення нагород, або ж обіцянки будь-яких благ, до її інтерпретації як такої, що спирається на більш результативні форми переконання, опори на досвід, практику та репутацію. Практично будь-яка влада зацікавлена в мінімальному прояві опозиційності тих чи інших суспільнополітичних сил по відношенню до неї. Методи ж, за допомогою яких вона намагається це забезпечити, залежать від типу політичного режиму
URI: http://hdl.handle.net/123456789/11372
Appears in Collections:Статті та тези (ФІПМВ)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.