Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1140
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorКаракас, Ахмет-
dc.date.accessioned2020-01-29T09:19:27Z-
dc.date.available2020-01-29T09:19:27Z-
dc.date.issued2019-
dc.identifier.citationКаракас А. Нова факторизацiйна теорема для узагальненого абсолютного пiдсумовування за Рiсом / А. Каракас // Карпатські математичні публікації. - 2019. - Т.11. - № 2. - С. 345-349uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/1140-
dc.description.abstractМетою цієї статті є розгляд методу абсолютного підсумовування і узагальнення теореми стосовно Npnk сумовності нескінченного ряду до −Npn;k сумовності використовуючи майже зростаючі послідовності. Крім того, показано, що добре відомі результати для Npnk сумовності випливають з цих узагальнень за деяких обмежень.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.subjectсумовні дільникиuk_UA
dc.subjectмайже зростаюча послідовністьuk_UA
dc.subjectрядиuk_UA
dc.subjectнерівність Гьольдераuk_UA
dc.subjectнерівність Мінковськогоuk_UA
dc.titleНова факторизацiйна теорема для узагальненого абсолютного пiдсумовування за Рiсомuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 11, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
3536-12464-1-PB.pdf93.42 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.