Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1141
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorМамалига, Христина Володимирівна-
dc.contributor.authorОсипчук, Михайло Михайлович-
dc.date.accessioned2020-01-29T09:30:00Z-
dc.date.available2020-01-29T09:30:00Z-
dc.date.issued2019-
dc.identifier.citationМамалига Х. В. Потенціали простого шару для одного класу псевдодиференціальних рівнянь пов'язаних з лінійними перетвореннями симетричного альфа-стійкого випадкового процесу / Х. В. Мамалига, М. М. Осипчук // Карпатські математичні публікації. - 2019. - Т. 11. - № 2. - С. 350-360uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/1141-
dc.description.abstractСтаття присвячена дослідженню невиродженого лінійного перетворення симетричного -стійкого випадкового процесу в d-вимірному евклідовому просторі Rd . Результат цього перетворення є процесом Маркова в Rd , чий твірний оператор задається символом (−(Q)2)Rd з деякою симетричною додатно визначеною dd-матрицею Q та фіксованим (12). Щільність ймовірності переходу цього процесу є фундаментальним розв'язком деякого параболічного псевдодиференціального рівняння. Вводиться поняття потенціалу простого шару та досліджуються його властивості. Зокрема встановлено оператор, який відіграє роль градієнта в класичній теорії. Доведено аналог класичної теореми про стрибок конормальної похідної потенціалу простого шару. Ця властивість потенціалу простого шалу може бути використана для побудови розв'язків деяких крайових задач для розглянутих параболічних псевдодиференціальних рівнянь. Якщо =2, розглянутий процес є лінійним перетворенням процесу броунівського руху і всі досліджені властивості потенціалу простого шару добре відомі.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.subjectпсевдодиференціальне рівнянняuk_UA
dc.subjectпотенціал простого шаруuk_UA
dc.subjectальфа-стійкий випадковий процесuk_UA
dc.subjectтеорема про стрибокuk_UA
dc.titleПотенціали простого шару для одного класу псевдодиференціальних рівнянь пов'язаних з лінійними перетвореннями симетричного альфа-стійкого випадкового процесуuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 11, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
3827-12465-1-PB.pdf154.66 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.