Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/11600
Title: Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни “Техніка і електроніка НВЧ” для студентів спеціальності 171 “Електроніка” освітньої програми “Комп’ютерне проектування інтегральних схем”.
Authors: Новосядлий, Степан Петрович
Мандзюк, Володимир Ігорович
Терлецький, Андрій Іванович
Keywords: надвисокі частоти
електромагнітне поле
хвилевід
резонатор
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни “Техніка і електроніка НВЧ” для студентів спеціальності 171 “Електроніка” (укл. Новосядлий С.П., Мандзюк В.І., Терлецький А.І.) – Івано-Франківськ, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2021. – 60 с.
Abstract: Розроблено загальні вказівки до виконання курсових робіт, подано теоретичні відомості по застосуванню ліній передачі на надвисоких частотах, структуру електромагнітного поля у прямокутному (круглому) хвилеводі при хвилях різного типу, методику розрахунку основних параметрів хвилеводів та побудову на їх основі резонаторів. Також вміщено перелік літературних джерел та типове технічне завдання до виконання курсової роботи на тему “Розрахунок ліній передачі хвилеводу” і “Приклад розрахунку основних параметрів прямокутного хвилеводу при хвилі типу Н12”.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/11600
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФТФ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Методичка курсова робота НВЧ.pdf910.24 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.