Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/12200
Title: Програма та методичні рекомендації до проходження виробничої (наукової) практики для студентів спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія”.
Authors: Дзундза, Богдан Степанович
Мандзюк, Володимир Ігорович
Keywords: виробнича практика
наукова практика
програма практики
вимоги до оформлення
звіт по практиці
щоденник
Issue Date: 2022
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Програма та методичні рекомендації до проходження виробничої (наукової) практики для студентів спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія” / Укл.: Дзундза Б.С., Мандзюк В.І [Електронне видання]. – Івано-Франківськ: Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, 2022. – 24 с.
Abstract: Виробнича (наукова) практика є важливою формою навчання студентів, призначенням якої є закріплення одержаних теоретичних знань, вміння застосовувати їх на практиці, формування у студента професійних навичок та вмінь самостійно вирішувати виробничі питання. Виробнича діяльність студентів на практиці повинна нести навчальне навантаження, задовольняти вимоги навчального процесу: відповідність задач, які вирішуються у майбутній професійній діяльності фахівця, поступове ускладнення завдань, що виконуються відповідно до збільшення обсягу отриманих знань і виконання тематичного плану практики згідно термінів, визначених навчальним планом.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/12200
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФТФ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Виробничо-наукова практика (методичка).pdf317.6 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.