Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/12201
Title: Програма та методичні рекомендації до проходження виробничої (переддипломної) практики для студентів спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія”.
Authors: Дзундза, Богдан Степанович
Мандзюк, Володимир Ігорович
Keywords: виробнича практика
переддипломна практика
програма практики
вимоги до оформлення
звіт по практиці
щоденник
Issue Date: 2022
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Програма та методичні рекомендації до проходження виробничої (переддипломної) практики для студентів спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія” / Укл.: Дзундза Б.С., Мандзюк В.І [Електронне видання]. – Івано-Франківськ: Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, 2022. – 24 с.
Abstract: Виробнича (переддипломна) практика студентів є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки фахівців у вищих навчальних закладах і проводиться на оснащених відповідним чином базах практики: підприємствах та організаціях різних галузей господарства, державного керування, освіти і т.д. Тому при її організації та проведенні повинні бути створені умови, що забезпечують не тільки закріплення студентами теоретичних знань зі спеціальних предметів, але й набуття ними практичних навиків роботи за спеціальністю на основі моделювання, створення та оптимізації швидкодіючих систем передачі інформації на основі мікроконтролерів та мікропроцесорів, а також глибокого вивчення досвіду комп’ютерної діагностики сучасних систем автомобіля і механізмів реалізації функцій електронних та електричних автомобільних систем.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/12201
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФТФ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Виробничо-переддипломна практика (методичка).pdf319.45 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.