Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/12207
Title: Практикум перекладу: для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання заспеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Міжнародні економічні відносини»
Authors: Кобута, Світлана Степанівна
Keywords: практикум перекладу, англо-український та українсько-англійський переклад
Issue Date: 2020
Citation: Практикум перекладу: для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання заспеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Міжнародні економічні відносини» / укладач С.С.Кобута. – Івано-Франківськ: ПНУ, 2020. – 50 с. (2,1 д.а.)
Abstract: Практикум розрахований для майбутніх перекладачів та представляє собою збірник завдань та текстів для практичного втілення теоретичних знань та удосконалення набутих навичок майбутніми спеціалістами. Особлива увага приділяється труднощам перекладу та на способам їх подолання на прикладах текстів із різних сфер. У прикладах контактують українська та англійська мови. Методичні вказівки рекомендовані для аудиторної роботи студентів у рамках навчального курсу „Теорія і практики перекладу‖, але можуть бути застосовані для самостійного опрацювання
Description: Мовна пара: українська та англійська.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/12207
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Практикум перекладу для 3 курсу.pdf1.35 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.