Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/1225
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Качановський, Микола Олександрович | - |
dc.date.accessioned | 2020-02-25T12:53:52Z | - |
dc.date.available | 2020-02-25T12:53:52Z | - |
dc.date.issued | 2016 | - |
dc.identifier.citation | Качановський М. О. Оператори стохастичного диференціювання на просторах нерегулярних узагальнених функцій аналізу білого шуму Леві / М. О. Качановський // Карпатські математичні публікації. - 2016. - Т. 8. - № 1. - С. 83-106. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/1225 | - |
dc.description.abstract | Протягом останніх років оператори стохастичного диференціювання були уведені та вивчені, зокрема, у межах майкснерівського аналізу білого шуму, так само як і на просторах регулярних основних і узагальнених функцій та на просторах нерегулярних основних функцій аналізу білого шуму Леві. У цій статті ми робимо наступний природний крок: уводимо та вивчаємо оператори стохастичного диференціювання на просторах нерегулярних узагальнених функцій аналізу білого шуму Леві (тобто на просторах узагальнених функцій, які належать так званому нерегулярному оснащенню простору квадратично інтегровних за мірою білого шуму Леві функцій). При цьому використовується литвинівське узагальнення властивості хаотичного розкладу. Дослідження цієї статті можна розглядати як внесок у подальший розвиток аналізу білого шуму Леві. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | оператор стохастичного диференціювання | uk_UA |
dc.subject | стохастична похідна | uk_UA |
dc.subject | розширений стохастичний інтеграл | uk_UA |
dc.subject | процес Леві | uk_UA |
dc.title | Оператори стохастичного диференціювання на просторах нерегулярних узагальнених функцій аналізу білого шуму Леві | uk_UA |
dc.title.alternative | Operators of stochastic differentiation on spaces of nonregular generalized functions of levy white noise analysis | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 8, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
704-2772-2-PB.pdf | 288.15 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.