Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/12309
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Пилипів, Володимир Михайлович | - |
dc.contributor.author | Малярчук, А. Р. | - |
dc.date.accessioned | 2022-05-26T07:11:26Z | - |
dc.date.available | 2022-05-26T07:11:26Z | - |
dc.date.issued | 2014 | - |
dc.identifier.citation | Пилипів В. М. Про деякi властивостi многочленiв Коробова / В. М. Пилипів, А. Р. Малярчук // Карпатські математичні публікації. - 2014. - Т. 6. - № 1. - С. 130-133. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.6.1.130-133 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/12309 | - |
dc.description.abstract | Стаття присвячена представленню многочленiв Коробова у виглядi парадетермiнантiв трикутних матриць i встановленню деяких їхнiх властивостей. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | трикутна матриця | uk_UA |
dc.subject | парадетермiнант | uk_UA |
dc.subject | многочлен розбиттiв | uk_UA |
dc.subject | многочлен Коробова | uk_UA |
dc.title | Про деякi властивостi многочленiв Коробова | uk_UA |
dc.title.alternative | On some properties of Korobov polynomials | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 6, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1344-PDF файл-2840-1-10-20191117.pdf | 102.48 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.