Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/12364
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Курдаченко, Леонід Андрійович | - |
dc.contributor.author | Пипка, Олександр Олександрович | - |
dc.date.accessioned | 2022-06-02T07:42:17Z | - |
dc.date.available | 2022-06-02T07:42:17Z | - |
dc.date.issued | 2014 | - |
dc.identifier.citation | Курдаченко Л. А. Про деякі узагальнення теореми Бера / Л. А. Курдаченко, О. О. Пипка // Карпатські математичні публікації. - 2014. - Т. 6. - № 2. - С. 310-316. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.6.2.310-316 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/12364 | - |
dc.description.abstract | В цій статті ми отримали новий автоморфний аналог теореми Бера у випадку, коли довільна підгрупа A ≤ A u t ( G ) містить групу внутрішніх автоморфізмів I n n ( G ) , а фактор-група A / I n n ( G ) ко-шарово-скінченна. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | теорема Бера | uk_UA |
dc.subject | ко-шарово-скінченна група | uk_UA |
dc.subject | A -комутаторна підгрупа | uk_UA |
dc.title | Про деякі узагальнення теореми Бера | uk_UA |
dc.title.alternative | On some generalizations of Baer's theorem | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 6, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1361-PDF файл-2874-1-10-20191117.pdf | 113.32 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.