Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/1240
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Василишин, Тарас Васильович | - |
dc.date.accessioned | 2020-02-26T09:44:59Z | - |
dc.date.available | 2020-02-26T09:44:59Z | - |
dc.date.issued | 2016 | - |
dc.identifier.citation | Василишин Т. В. Продовження мультилінійних відображень на степені лінійних просторів / Т. В. Василишин // Карпатські математичні публікації. - 2016. - Т. 8. - № 2. - С. 211-214. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/1240 | - |
dc.description.abstract | Розглянуто питання можливості відновлення мультилінійного відображення зі звуження на діагональ продовження цього відображення на деякий декартів степінь простору. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | мультилінійне відображення | uk_UA |
dc.subject | поляризаційна формула | uk_UA |
dc.title | Продовження мультилінійних відображень на степені лінійних просторів | uk_UA |
dc.title.alternative | Extensions of multilinear mappings to powers of linear spaces | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 8, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1087-3157-1-PB.pdf | 162.19 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.