Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/12413
Title: ЕЛЕКТРОННА ДЕМОКРАТІЯ Навчально-методичний посібник для студентів. Напрям підготовки 052 «Політологія», «Політологія, національна безпека» м.Івано-Франківськ 2021
Authors: Доцяк, Ігор Іванович
Keywords: е-демократія
Issue Date: 2021
Citation: Електронна демократія: Навчально-методичний посібник для студентів. Напрям підготовки 052 «Політологія», «Політологія, національна безпека» Івано-Франківськ: ВДВ ЦІТ Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, 2021. – 36 с.
Abstract: Навчальна дисципліна «Електронна демократія» спрямована на формування у студентів цілісного уявлення про політичну сферу у її взаємозв’язку із системою інформаційно-комунікативних відносин, закономірності електронної трансформації сучасного українського суспільства. Програма курсу розкриває особливості розвитку політичних інститутів, відносин та політичної культури в умовах поширення та удосконалення інформаційних технологій, характеризує сучасну «державу у смартфоні», покликана формувати науковий світогляд та політичну культуру студентів, їх активну громадянську позицію. Методичний посібник розроблений згідно Стандарту вищої освіти України із галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальності 052 «Політологія», затвердженого та введеного в дію Наказом Міністерства освіти і науки України від 10.07 2020 р. № 911. «Електронна демократія» входить до навчальної програми спеціальності «Політологія», «Політологія, національна безпека» і вивчається на першому курсі протягом ІІ семестру.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/12413
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
методичка Ел.Дем.pdf812.14 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.