Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/12744
Title: Практикум з аудіювання англійською мовою за подкастами “6 MINUTE ENGLISH” для студентів 1 курсу англійського відділення денної та заочної форм навчання
Authors: Тацакович, Уляна Тарасівна
Issue Date: 2022
Citation: Тацакович У. Т. Практикум з аудіювання англійською мовою за подкастами “6 Minute English” для студентів 1 курсу англійського відділення денної та заочної форм навчання / У. Т. Тацакович. - Івано-Франківськ. - 2022. - 70 с.
Abstract: Практикум з аудіювання укладено згідно з вимогами навчальної програми. Видання створено з метою покращити навички слухання та розуміння розмовної англійської мови, збагатити словниковий запас. Практикум передбачає опрацювання студентами оригінальних неадаптованих аудіозаписів англійською мовою, підібраних за тематикою до розділів навчального підручника “High Note 3” та виконання усних та письмових вправ до них, творчих завдань та завдань для самостійної роботи. Видання призначене для студентів англійського відділення, для студентів німецького і французького відділення, які вивчають англійську мову як другу іноземну, для аудиторної та самостійної роботи.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/12744
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФІМ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
практикум_Тацакович.docx261.95 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.