Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/12782
Назва: Система вищої технічної освіти Німеччини
Інші назви: Higher Technical Education System in Germany
Автори: Андрійчук, Наталя Михайлівна
Динович, Анна Вікторівна
Ключові слова: технічна освіта
студентські внески
плата за навчання
навчальний план
вища технічна освіта
університети
Дата публікації: 2022
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Андрійчук Н. М. Система вищої технічної освіти Німеччини / Н. М. Андрійчук, А. В. Динович // Журнал Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. - 2022. - Т. 9. - № 1. - С. 112-122.
Короткий огляд (реферат): У цій статті описано систему вищої технічної освіти Німеччини, яка є передовою країною, яка вже багато століть впроваджує нові етапи, схеми та плани розвитку освіти; її технології навчання запозичують інші країни, а студенти з усього світу мріють потрапити до одного з вищих навчальних закладів. Ця країна посідає одне з перших місць щодо підготовки фахівців технічного профілю, а тому є важливим проаналізувати та систематизувати систему вищої технічної освіти Німеччини. Вищі технічні заклади поділяються на університети та вищі прикладні професійні школи, наводяться приклади навчальних програм. У німецьких технічних університетах є різні напрями навчання, які є представленими та порівняними. У статті описано навчальні програми на різних факультетах закладів освіти. Визначено години навчання, проілюстровано практичний та теоретичний відсоток навчання. Вказано, що професійна вища технічна освіта у вищих прикладних професійних школах Німеччини базується на дуальному навчанні робітників за різними спеціальностями. Визначено сутність дуальної системи освіти. Показано кількість іноземних студентів та країни, з яких вони прибувають. Зазначено, що Німеччина є відкритою країною для іноземних студентів, і навчання тут широко орієнтоване на них. Представлено способи оплати навчання та можливості безкоштовного навчання. Автори приходять до висновку, що університети представляють загальну модель навчання, в той час, як студент може поєднувати навчання з трудовою діяльністю у вищих прикладних школах. Абітурієнт також може обирати між денною та заочною формами навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/12782
Розташовується у зібраннях:Т. 9, № 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6175-Текст статті-17408-1-10-20220801.pdf512.37 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.