Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/12845
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorЗаторський, Роман Андрійович-
dc.contributor.authorПилипів, Володимир Михайлович-
dc.contributor.authorГулька, С.-
dc.date.accessioned2022-09-07T06:46:51Z-
dc.date.available2022-09-07T06:46:51Z-
dc.date.issued2013-
dc.identifier.citationЗаторський Р. А. Про деякi зв’язанi мiж собою перелiковi задачi / Р. А. Заторський, В. М. Пилипів, С. Гулька // Карпатські математичні публікації. - 2013. - Т. 5. - № 2. - С. 242-248.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.5.2.242-248-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/12845-
dc.description.abstractРобота присвячена перелiченню розбиттiв деяких класiв мультимножин, n -вершинних регулярних графiв другого степеня та бiтрансверсалей n -го порядку.uk_UA
dc.language.isoru_RUuk_UA
dc.publisherДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"uk_UA
dc.subjectматрицяuk_UA
dc.subjectбiтрансверсальuk_UA
dc.subjectмультимножинаuk_UA
dc.subjectрегулярний графuk_UA
dc.titleПро деякi зв’язанi мiж собою перелiковi задачiuk_UA
dc.title.alternativeOn some related enumeration problemsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 5, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
1315-PDF файл-2783-1-10-20191117.pdf141.62 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.