Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/12846
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorІльків, Володимир Степанович-
dc.contributor.authorСавка, Іван Ярославович-
dc.contributor.authorСимотюк, Михайло Михайлович-
dc.date.accessioned2022-09-07T06:55:07Z-
dc.date.available2022-09-07T06:55:07Z-
dc.date.issued2013-
dc.identifier.citationІльків В. С. Перiодичнi розв’язки у просторi Соболєва для рiвняння iз частинними похiдними, коефiцiєнти якого залежать вiд параметра / В. С. Ільків, І. Я. Савка, М. М. Симотюк // Карпатські математичні публікації. - 2013. - Т. 5. - № 2. - С. 249-255.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.5.2.249-255-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/12846-
dc.description.abstractВстановлено умови iснування та єдиностi перiодичного розв’язку у просторi Соболєва для лiнiйного рiвняння iз частинними похiдними зi сталими комплексними коефiцiєнтами, що залежать вiд одного дiйсного параметра. Показано, що цi умови виконуються для майже всiх за мiрою Лебеґа значень параметра.uk_UA
dc.language.isouk_UAuk_UA
dc.publisherДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"uk_UA
dc.subjectметрична оцiнкаuk_UA
dc.subjectдiофантове наближенняuk_UA
dc.subjectмалий знаменникuk_UA
dc.subjectперiодичний розв’язокuk_UA
dc.titleПерiодичнi розв’язки у просторi Соболєва для рiвняння iз частинними похiдними, коефiцiєнти якого залежать вiд параметраuk_UA
dc.title.alternativeSobolev periodic solutions of a partial differential equation with coefficients which depend on a parameteruk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 5, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
1316-PDF файл-2785-1-10-20191117.pdf166.75 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.