Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/12849
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorМалицька, Ганна Петрівна-
dc.contributor.authorБуртняк, Іван Володимирович-
dc.date.accessioned2022-09-07T09:16:19Z-
dc.date.available2022-09-07T09:16:19Z-
dc.date.issued2013-
dc.identifier.citationМалицька Г. П. Про стабiлiзацiю iнтеграла Пуассона ультрапараболiчних рiвнянь / Г. П. Малицька, І. В. Буртняк // Карпатські математичні публікації. - 2013. - Т. 5. - № 2. - С. 290-297.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.5.2.290-297-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/12849-
dc.description.abstractДослiджується стабiлiзацiя iнтеграла Пуассона для рiвнянь типу Колмогорова, що мають три групи змiнних, за якими є виродження параболiчностi.uk_UA
dc.language.isouk_UAuk_UA
dc.publisherДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"uk_UA
dc.subjectстабiлiзацiяuk_UA
dc.subjectiнтеграл Пуассонаuk_UA
dc.subjectрiвняння Колмогороваuk_UA
dc.subjectультрапараболiчнi рiвнянняuk_UA
dc.titleПро стабiлiзацiю iнтеграла Пуассона ультрапараболiчних рiвняньuk_UA
dc.title.alternativeOn stabilization of Poisson integral for equations of Kolmogorov typeuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 5, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
1319-PDF файл-2791-1-10-20191117.pdf159.23 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.