Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/12856
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorХаць, Руслан Васильович-
dc.date.accessioned2022-09-08T07:05:26Z-
dc.date.available2022-09-08T07:05:26Z-
dc.date.issued2013-
dc.identifier.citationХаць Р. В. Асимптотична поведiнка цiлих функцiй покращеного регулярного зростання в L p [ 0 , 2 π ] -метрицi / Р. В. Хаць // Карпатські математичні публікації. - 2013. - Т. 5. - № 2. - С. 341-344.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.5.2.341-344-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/12856-
dc.description.abstractОписано асимптотичну поведiнку цiлих функцiй покращеного регулярного зростання з нулями на скiнченнiй системi променiв в L p [ 0 , 2 π ] -метрицi.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"uk_UA
dc.subjectкоефiцiєнти Фур’єuk_UA
dc.subjectтеорема Гаусдорфа-Юнгаuk_UA
dc.subjectскiнченна система променiвuk_UA
dc.subjectцiла функцiя покращеного регулярного зростанняuk_UA
dc.titleАсимптотична поведiнка цiлих функцiй покращеного регулярного зростання в L p [ 0 , 2 π ] -метрицiuk_UA
dc.title.alternativeAsymptotic behavior of entire functions of improved regular growth in the metric of L p [ 0 , 2 π ]uk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 5, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
1326-PDF файл-2805-1-10-20191117.pdf121.14 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.