Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/13299
Title: Тестові завдання з курсу фізики (розділи «Механіка» та «Електрика») для дистанційного контролю знань студентів напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія»
Authors: Яблонь, Любов Степанівна
Бойчук, Володимира Михайлівна
Ліщинський, Ігор Мирославович
Issue Date: 2014
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Яблонь Л. С., Бойчук В. М., Ліщинський І. М. Тестові завдання з курсу фізики (розділи «Механіка» та «Електрика») для дистанційного контролю знань студентів напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» // Вісник Прикарпатського університету. Серія: Фізика. Функціональні матеріали. – 2014. – Вип. 3. – C. 108-137.
Abstract: Тестові завдання розроблені на підставі навчальної і робочої програм та призначені для дистанційного визначення рівня знань студентів вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» з нормативної дисципліни «Фізика» (розділи «Механіка» та «Електрика»), Загальна кількість завдань - 200. Завдання мають по чотири варіанти відповідей, одне з яких правильне. Тести представлені у вигляді завдань з таких розділів програми: - кінематика матеріальної точки; - динаміка матеріальної точки; - робота та енергія, сили в механіці; - механіка твердого тіла; - механіка рідин і газів; - коливання і хвилі; - електростатика; - провідники і діелектрики; - закони постійного струму; - струм у різних середовищах. Тестові завдання розділені на два блоки. Тривалість роботи студентів у кожному блоці питань розрахована на 50 хвилин і визначається в середньому так: 0,5 хвилини на кожне тестове завдання.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/13299
Appears in Collections:№ 3

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Яблонь Л.С., Бойчук В.М., Ліщинський І.М. С.108-137.pdf733.32 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.