Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/13301
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Антонова, Тамара Миколаївна | - |
dc.date.accessioned | 2022-11-09T12:14:17Z | - |
dc.date.available | 2022-11-09T12:14:17Z | - |
dc.date.issued | 2012 | - |
dc.identifier.citation | Антонова Т. М. Про прості кругові множини абсолютної збіжності гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду / Т. М. Антонова // Карпатські математичні публікації. - 2012. - Т. 4. - № 2. - С. 165-174. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/13301 | - |
dc.description.abstract | Досліджено значення радіусів кругів з центром у початку координат, які є простими множинами абсолютної збіжності гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду. | uk_UA |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | підхідний дріб | uk_UA |
dc.subject | множина абсолютної збіжності | uk_UA |
dc.subject | гіллястий ланцюговий дріб | uk_UA |
dc.title | Про прості кругові множини абсолютної збіжності гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду | uk_UA |
dc.title.alternative | On simple circular sets of absolute convergence for branched continued fractions of the special form | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 4, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
2127-PDF файл-4451-1-10-20200220.pdf | 117.91 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.