Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/13307
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Бiляк, Ю. Т. | - |
dc.contributor.author | Комарницький, Микола Ярославович | - |
dc.date.accessioned | 2022-11-09T13:30:35Z | - |
dc.date.available | 2022-11-09T13:30:35Z | - |
dc.date.issued | 2012 | - |
dc.identifier.citation | Бiляк Ю. Т. Аксiоматизовнiсть радикальних класiв модулiв над некомутативними дедекiндовими дуо-областями / Ю. Т. Бiляк // Карпатські математичні публікації. - 2012. - Т. 4. - № 2. - С. 197-203. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/13307 | - |
dc.description.abstract | Знайдено деякі достатні умови аксiоматизовностi радикального класу iдемпотентного радикалу в категорії модулів над дедекіндовою лівою дуо-областю. У випадку кільця цілих чисел цей результат має наслідком теорему Горбачука-Комарницького про аксiоматизовнiсть радикальних класів абелевих груп. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | радикал | uk_UA |
dc.subject | ультрадобуток | uk_UA |
dc.subject | дуо-область | uk_UA |
dc.subject | некомутативна область Дедекінда | uk_UA |
dc.title | Аксiоматизовнiсть радикальних класiв модулiв над некомутативними дедекiндовими дуо-областями | uk_UA |
dc.title.alternative | On elementarity of radical classes of modules over noncommutative dedekind duo-domains | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 4, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
2148-PDF файл-7270-1-10-20200411.pdf | 114.74 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.