Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/13327
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Тарас, О. Г. | - |
dc.date.accessioned | 2022-11-11T13:18:35Z | - |
dc.date.available | 2022-11-11T13:18:35Z | - |
dc.date.issued | 2012 | - |
dc.identifier.citation | Тарас О. Г. Алгебри блочно-дiагональних аналiтичних функцiй на банахових просторах / О. Г. Тарас // Карпатські математичні публікації. - 2012. - Т. 4. - № 2. - С. 340-346. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/13327 | - |
dc.description.abstract | В роботі розглянуто алгебри блочно-діагональних аналітичних функцій на просторах ℓ 1 та ℓ 2 та досліджено спектри цих алгебр. | uk_UA |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | спектр | uk_UA |
dc.subject | полiном | uk_UA |
dc.subject | блочно-дiагональнi аналiтичнi функцiї | uk_UA |
dc.subject | множина максимальних iдеалiв | uk_UA |
dc.title | Алгебри блочно-дiагональних аналiтичних функцiй на банахових просторах | uk_UA |
dc.title.alternative | Block-diagonal algebras of analytic functions on Banach spaces | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 4, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
2279-PDF файл-4695-1-10-20200302.pdf | 119.1 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.