Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/13398
Title: Математичний опис процесів диспергування вуглецевих волокнистих матеріалів та полімерних композицій за хемо-механо-активаційною технологією
Authors: Сіренко, Геннадій Олександрович
Солтис, Любов Михайлівна
Keywords: композити
політетрафторетилен
вуглецеві волокна
параметри розподілу
розподіл Вейбулла
гамма-розподіл
міцність під час розтягу
відносне подовження під час розриву
питома ударна в’язкість
Issue Date: 2016
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Сіренко Г. О., Солтис Л. М. Математичний опис процесів диспергування вуглецевих волокнистих матеріалів та полімерних композицій за хемо-механо-активаційною технологією // Вісник Прикарпатського університету. Серія: Хімія. – 2016. – Вип. 20. – C. 52 – 66.
Abstract: Приведений математичний опис процесу диспергування і змішування вуглецевих волокон та порошків термотривких полімерів (політетрафторетилену та ароматичного поліаміду) при надвисоких швидкостях до утворення їх суміші з об’ємним розподіленням розмірів частинок за законом Вейбулла або гамма-законом. Показано, що міцність під час розтягу, відносне подовження при розриві та питома ударна в’язкість зразків композиту на основі політетрафторетилену залежать від параметрів об’ємного (масового) розподілу Вейбулла та гамма-розподілу вуглецевих волокон за довжинами та технології отримання композиції. Приведені результати кореляційного аналізу зв’язку міцності під час розтягу, відносного подовження під час розриву, питомої ударної в’язкості та параметрами об’ємного (масового) розподілу Вейбулла і гамма-розподілу. Приведена статистична оцінка фізико-механічних властивостей 15 партій (по 20 зразків кожної партії) полімерних композитів на основі політетрафторетилену та одно-, дво- та трикомпонентного наповнювача.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/13398
Appears in Collections:№ 20

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Г.О. Сіренко, Л.М. Солтис С.52-66.pdf1.06 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.