Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/13717
Title: Кореляція протизносних та антифрикційних властивостей карбоволокнита з шорсткістю металевих контртіл за надграничних та граничних питомих навантажень
Authors: Сіренко, Геннадій Олександрович
Солтис, Любов Михайлівна
Складанюк, Марія Богданівна
Сулима, Ірина Володимирівна
Keywords: шорсткість
інтенсивність зношування
тертя
композиційний полімерний матеріал
металеві суміжні поверхні
питомі навантаження
кореляція
Issue Date: 2014
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Сіренко Г. О., Солтис Л. М., Складашок М. Б., Сулима І. В. Кореляція протизносних та антифрикційних властивостей карбоволокнита з шорсткістю металевих суміжних поверхонь твердих тіл за надграничних та граничних питомих навантажень // Вісник Прикарпатського національного університету. Серія: Хімія. – 2014. – Вип. 18. – C. 55 – 68.
Abstract: Виявлено кореляційні зв’язки між коефіцієнтом тертя та інтенсивністю зношування політетра- фторетилену - карбопластика, отриманого за ХМА-технолоґією, та природою, твердістю, шорсткістю (вихідною та тією, що виникла в процесі тертя та зношування), зміною шорсткості суміжної поверхні, шляхом тертя тощо під час фрикційних випробувань за сталої температури та надвисоких і високих питомих навантажень (при нормальних навантаженнях 40-100 Н на один зразок).
URI: http://hdl.handle.net/123456789/13717
Appears in Collections:№ 18Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.