Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/14363
Назва: Фізична хемія: 1. Хемічна термодинаміка (курс лекцій): 5. Теоретичні основи та прикладні аспекти теплоємности
Автори: Сіренко, Геннадій Олександрович
Базюк, Лілія Володимирівна
Кузишин, Ольга Василівна
Ключові слова: фізична хемія
теплоємність
рівняння Майєра
ідеальний газ
Дата публікації: 2009
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Сіренко Г. О., Базюк Л. В., Кузишин О. В. Фізична хемія: 1. Хемічна термодинаміка (курс лекцій): 5. Теоретичні основи та прикладні аспекти теплоємности // Вісник Прикарпатського національного університету. Серія: Хімія. – 2009. – Вип. 7. – C.72 – 95.
Короткий огляд (реферат): Загальне означення теплоємности. Істинна і питома теплоємности. Обчислення кількосте тепла за істинною і середньою теплоємностями. Лінійна і нелінійна залежність теплоємности від температури. Розрахунок теплоємности. Інтерполяційні рівняння теплоємности. Геометричні образи істинної і середньої теплоємностей. Геометричні образи ізохорної та ізобарної теплоємностей. Теплоємність Газів. Зв'язок ізобарної та ізохорної теплоємностей. Рівняння Майєра для ідеального і неідеального газів. Зв'язок теплоємности з коефіцієнтом стискуваности газу. Теплоємність під час оборотнього політропного процесу ідеального газу. Диференціяльні рівняння теплоємности. Залежність ізобарної та ізохорної теплоємностей від тиску та об’єму. Зв'язок теплоємности з ентропією. Диференціяльні рівняння ентропії. Залежність теплоємности газів від температури. Залежність ізобарної та ізохорної теплоємностей газів від температури. Залежність теплоємности від атомности газів і температури. Обчислення теплоємности газової суміші ідеальних газів. Теплоємність рідин. Теплоємність твердих тіл. Молекулярно-кінетична теорія. Закон Дюлонґа і Пті. Квантова теорія Дебая. Теплоємність шарових структур: структури невзаємодіючих і взаємодіючих шарів. Методична розробка призначена для підготовки спеціалістів зі спеціальносте «Хемія» в університетах класичного типу. Літ. джерел 209.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/14363
Розташовується у зібраннях:№ 7

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Г.О. Сіренко, Л.В. Базюк, О.В. Кузишин С.72-95.pdf1.4 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.