Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/14432
Назва: Особливості та чинники прояву ненормативної лексики (лихослів’я) у сучасних школярів
Автори: Хрущ, Олена Василівна
Ключові слова: сучасні школярі
ненормативна лексика
лихослів’я
лексика
Дата публікації: 2021
Видавництво: НУШ у гірському регіоні України : теорія, практика, досвід.
Бібліографічний опис: НУШ у гірському регіоні України : теорія, практика, досвід. Монографія. Івано -Франківськ: Супрун В.П.,2021.С.301-327.
Короткий огляд (реферат): Сьогодні питанню чистоти мови приділяється особлива увага. Це питання усвідомлюється і гостро постає не тільки у науковій спільноті, а й насторожує суспільство в цілому. Деякі дослідники вбачають зв'язок зростання популярності лайки (нецензурщини) серед різних верств населення багатьох країн і культур із втратою людьми ідеалів, кризою сімейних канонів, катастрофічним падінням авторитету уряду і взагалі всіх авторитетів. Це дуже небезпечно, так як може вирости покоління людей відчужених, замкнутих у собі, що породжують асоціальну культуру (тобто культуру не для людини, а проти неї). Формується суспільство, позбавлене міцних традицій, які були б здатні зміцнювати будь-яку націю. Ось чому все суспільство в цілому, і кожна людина зокрема, мають боротися з будь-якими проявами лихослів'я і стати на захист чистоти мови і моральних цінностей, не допустити падіння світової культури, створеної століттями.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/14432
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФП)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Хрущ О.В. _ стаття до монографії (2).pdf840.52 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.