Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/1483
Title: ВИКОРИСТАННЯ ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНИХ ДИСКУРСІВ ПОЛІТИЧНОЇ УЧАСТІ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ ЕТНІЧНИХ АКТОРІВ: ВАРІАНТИ (ПО)РОЗУМІННЯ ПІДХОДІВ І ПРИНЦИПІВ
Authors: Монолатій, Іван Сергійович
Keywords: дискурс, політична участь, громадянська участь, етнополітика, етнічні актори, поліетнічна держава
Issue Date: 2013
Publisher: Прикарпатський вісник НТШ
Citation: Монолатій І. С. Використання теоретико-методологічних дискурсів політичної участі для дослідження взаємодії етнічних акторів: варіанти (по)розуміння підходів і принципів // Прикарпатський вісник НТШ. Думка. - 2013. - № 3. - С. 217-235.
Abstract: На підставі здійсненого аналізу теоретичних підходів до визначення суті, форм, чинників та моделей політичної участі громадян, сформованих у світовій та українській політичній думці, автор висно- вує, що політична участь є однією з центральних категорій, яка використовується для пояснення логіки політичного процесу в умовах стабільних демократичних та перехідних політичних систем. Зазначається, що інструментальне використання цієї категорії дозволяє визначати сутнісні характеристики політичних відносин, здійснювати дослідження еволюції взаємодії основних суб’єктів політичного процесу у період політизації етнічностей. Встановлено, що незважаючи на аналітичний характер сучасних досліджень теоретичних і прикладних вимірів політичної участі громадян, а також існуючий комплекс наукових теорій, залишається багато відкритих питань, які виникають у процесі аналізу можливостей впливу громадян на інститути політичної системи в умовах поліетнічного суспільства.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/1483
Appears in Collections:Статті та тези (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
16_Монолатій_Pvntsh_2013_3_25.pdf386.57 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.