Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/15311
Title: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт із курсу “Технології мікро- та наноелектроніки” для студентів спеціальності 171 “Електроніка” [Електронне видання] .
Authors: Мандзюк, Володимир Ігорович
Keywords: мікроелектроніка
технологічний процес
математичне моделювання
Issue Date: 2023
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: В.І. Мандзюк. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт із курсу “Технології мікро- та наноелектроніки” для студентів спеціальності 171 “Електроніка” [Електронне видання] – Івано-Франківськ, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, 2023. – 58 с.
Abstract: Лабораторний практикум містить методичні рекомендації для проведення лабораторних занять з дисципліни “Технології мікро- та наноелектроніки” та охоплює питання, що стосуються моделювання основних технологічних операцій, які використовуються при виготовленні пристроїв мікро- та наноелектроніки. Розроблений у відповідності з робочою програмою навчальної дисципліни, чинним навчальним планом підготовки фахівців за спеціальністю 171 “Електроніка”.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/15311
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФТФ)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.