Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/1566
Title: Історія Чехії
Other Titles: Історія Чехії. Навчально-методичний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю “Чеська мова та література”
Authors: Вітенко, Микола Дмитрович
Keywords: Історія Чехії
Чехія
Issue Date: 2016
Publisher: ПНУ ім. В.Стефаника
Citation: Вітенко М. Історія Чехії. Навчально-методичний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю “Чеська мова та література”. Івано-Франківськ, 2016. 40 с.
Abstract: У навчально-методичному посібнику на основі вітчизняної та іноземної наукової літератури і джерел пропонується короткий огляд політичного, соціального, економічного та культурного розвитку Чехії, її міжнародного становища і зовнішньої політики, проаналізовано взаємини між чеським та українським народами. Посібник призначений для студентів спеціальності “Чеська мова і література”.
Description: У навчально-методичному посібнику на основі вітчизняної та іноземної наукової літератури і джерел пропонується короткий огляд політичного, соціального, економічного та культурного розвитку Чехії, її міжнародного становища і зовнішньої політики, проаналізовано взаємини між чеським та українським народами. Посібник призначений для студентів спеціальності “Чеська мова і література”.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/1566
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Istoria Czechii Vtenko 2016.pdf508.64 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.