Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/1567
Title: Історичні портрети політичних та громадських діячів слов’янських країн на уроках історії в школі
Authors: Вітенко, Микола Дмитрович
Keywords: Біографістика
історія слов'ян
відомі особистості
історичний діяч
Issue Date: 2019
Publisher: ПНУ ім. В.Стефаника
Citation: Вітенко М. Історичні портрети політичних та громадських діячів слов’янських країн на уроках історії в школі. Навчально-методичний посібник для студентів денної та заочної форми навчання, які навчаються за спеціальністю 014.03 “Середня освіта (історія)ˮ. Івано-Франківськ, 2019. 36 с.
Abstract: У методичному посібнику на основі вітчизняної та іноземної наукової літератури і джерел увазі студентів пропонуються: тематичний план, програма курсу, програмові вимоги, плани семінарських занять, перелік індивідуальних завдань, самостійної роботи із курсу “Історичні портрети політичних та громадських діячів слов’янських країн на уроках історії в школіˮ.
Description: У методичному посібнику на основі вітчизняної та іноземної наукової літератури і джерел увазі студентів пропонуються: тематичний план, програма курсу, програмові вимоги, плани семінарських занять, перелік індивідуальних завдань, самостійної роботи із курсу “Історичні портрети політичних та громадських діячів слов’янських країн на уроках історії в школіˮ.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/1567
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
IP Metod.pdf501.13 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.