Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/16336
Назва: Способи залучення першокурсників до дискусії англійською мовою через роботу в малих групах
Інші назви: Ways of Engaging First-Year Students in Discussions Through Small Group Work
Автори: Білик, Ольга Ігорівна
Малишівська, Ірина Василівна
Пилячик, Наталія Євгенівна
Ключові слова: мотивація
дискусія в групі
робота в малих групах
якісний та кількісний методи
Дата публікації: 2023
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Білик О. Г. Способи залучення першокурсників до дискусії англійською мовою через роботу в малих групах / О. Г. Білик, І. В. Малишівська, Н. Є. Пилячик // Журнал Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. - 2023. - Т. 10. - № 1. - С. 76-86.
Короткий огляд (реферат): У статті розглядаються прийоми залучення студентів першого курсу університету до мовлення за допомогою організації малих груп. Експеримент проводився в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника з першокурсниками факультету іноземних мов. Основна увага дослідження була зосереджена на мовленнєвих навичках, оскільки вважається, що вони відіграють значну роль у підвищенні комунікативної компетентності студентів. Експеримент має високу методологічну цінність, оскільки ґрунтувався на двох типах навчання, а саме онлайн та в класі. Розвиток навичок усного мовлення має потрійну мету. Це чудова можливість попрактикуватися в спілкуванні в реальному житті. Окрім того, відгук вчителя дозволить учням зрозуміти свій рівень, прогрес і те, з якими мовними труднощами вони мають справу. Продуктивний зворотний зв’язок викладача може викликати у студентів велике задоволення від мовленнєвої діяльності та позитивно вплинути на їхнє бажання брати участь у дискусії. Вкрай важливо знайти найбільш прийнятні способи допомогти учням вільно розмовляти англійською мовою та скорегувати методи та прийоми залучення їх до розмовної діяльності. Для проведення експерименту були використані якісні та кількісні методи. Спостереження стало методом моніторингу учнів під час роботи в малих групах, які були обрані як засіб розвитку мовленнєвої діяльності на уроці. Кількісний метод у цьому дослідженні був представлений двома анкетами. Їхньою метою було з’ясувати ставлення студентів до роботи в групах до та після експерименту. Загальні результати виявилися позитивними, а експеримент підтвердив гіпотезу про те, що залучення студентів до роботи в малих групах може сприяти їхній активнішій участі в дискусії. Дані спостереження та анкетування показали, що учні почуваються впевненіше в невеликих командах і розуміють певну відповідальність за свою роботу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/16336
Розташовується у зібраннях:Т. 10, № 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6722-Текст статті-19748-1-10-20230419.pdf460.81 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.