Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/17706
Title: Методичні рекомендації щодо написання контрольних робіт та їх тематика з навчальної дисципліни «Історія України» для студентів денної форми навчання спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»
Authors: Кіндрачук, Надія Мирославівна
Issue Date: 2023
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Методичні рекомендації щодо написання контрольних робіт та їх тематика з навчальної дисципліни «Історія України» для студентів денної форми навчання спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» / укладач : Н. М. Кіндрачук. Івано-Франківськ : НАІР, 2023. 64 с.
Abstract: Пропонована навчальне видання містить методичні поради щодо написання, оформлення та порядку зарахування контрольних робіт для студентів денної форм навчання спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія». На його сторінках подано методичні рекомендації щодо роботи з науковою та науково-популярною літературою, тематику контрольних робіт з планами та списком літератури тощо. Наявність цієї інформації допоможе студентам ефективно засвоювати матеріал з дисципліни «Історія України». Для студентів та викладачів вищих навчальних закладів, а також усіх тих, хто цікавиться історією України.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/17706
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
МЕТОДИЧКА 2 ЦІЛА_друк.pdf961.44 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.