Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/18360
Назва: Міжнародні відносини Української козацької держави в контексті геополітичних інтересів країн Європи (друга половина XVII – початок XVIII ст.)
Автори: Кіт, Павло Вікторович
Ключові слова: Гетьманщина, гетьман, дипломатія, геополітка, міждержавний договір, Руїна, компетентність, просторова компетенція.
Дата публікації: 8-січ-2024
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Кіт П.В. Міжнародні відносини Української козацької держави в контексті геополітичних інтересів країн Європи (друга половина XVII – початок XVIII ст.) / кафедра історії України і методики викладання історії. Івано-Франківськ, 2023. 127 с.
Короткий огляд (реферат): У дипломній роботі здійснено аналіз еволюції, здобутків та прорахунків у зовнішній політиці Гетьманщини в середині XVII – на поч. XVIII ст. Охарактеризовано причини та передумови появи Гетьманату в системі міжнародних відносин та якою була ця політика в добу гетьмана Б.-З. Хмельницького (1648-1657 рр.). Проаналізовано основні здобутки та прорахунки гетьманів доби Руїни (1657-1687) у їх спробах вибороти для Гетьманату власне місце у геополітиці Європи. Визначено основні пріоритети зовнішньої політики гетьмана Івана Мазепи у боротьбі за відновлення незалежної Гетьманщини по обидва боки Дніпра (1687-1709 рр.). Виокремлено методологічний інструментарій щодо формування складових для формування просторової компетенції при вивченні міжнародних відносин Українського гетьманату на уроках історії у 8 класі.
Опис: У дипломній роботі здійснено аналіз еволюції, здобутків та прорахунків у зовнішній політиці Гетьманщини в середині XVII – на поч. XVIII ст.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/18360
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи студентів, магістрантів, аспірантів (ФІПМВ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кіт П. Дипломна робота. 2023 р..pdf2.76 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.