Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/18678
Title: Методичні рекомендації для семінарських занять та самостійної роботи з дисципліни «Біографістика української етнології» (для студентів спеціальності 032 «Історія та археологія» ОП Етнологія).
Authors: Дрогобицька, Оксана Ярославівна
Keywords: Біографістика, етнолог, етнограф, Галичина, Наддніпрянщина,
Issue Date: 2023
Publisher: ПНУ
Citation: Дрогобицька О. Методичні рекомендації для семінарських занять та самостійної роботи з дисципліни «Біографістика української етнології» (для студентів спеціальності 032 «Історія та археологія» ОП Етнологія). Івано-Франківськ: ПНУ, 2023. 48 с.
Abstract: Методичні рекомендації для семінарських занять та самостійної роботи з дисципліни «Біографістика української етнології» розроблені для здобувачів ОР Магістр спеціальності 032 «Історія та археологія» ОП «Етнологія». Методичний посібник включає анотацію лекційного курсу, плани семінарських занять, теми для самостійного опрацювання, індивідуальні завдання, систему оцінювання знань, програмові вимоги з курсу, рекомендовану базову та додаткову літературу, інтернет-ресурси, візуальні джерела.
Description: методичні рекомендації
URI: http://hdl.handle.net/123456789/18678
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФІПМВ)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.