Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/18945
Назва: Традиційні й інноваційні засоби ефективного формування ІКТ-компетентності соціальних працівників
Інші назви: TRADITIONAL AND INNOVATIVE MEANS OF EFFECTIVE FORMATION OF ICT COMPETENCE OF SOCIAL WORKERS
Автори: Близнюк, Тетяна Олександрівна
Лемко, Галина Іванівна
Близнюк, Олександр Васильович
Фомін, Сергій
Ключові слова: інформаційно-комунікаційна компетентність
соціалізація
комунікація
соціальні працівники
цифрові інструменти
інноваційне навчання
Дата публікації: 2023
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Близнюк Т., Лемко Г., Близнюк О., Фомін С. Традиційні й інноваційні засоби ефективного формування ІКТ-компетентності соціальних працівників // Гірська школа Українських Карпат. - Івано-Франківськ. - 2023. - № 28. - С.11-15.
Короткий огляд (реферат): Інформаційно-комунікаційна компетентність сприяє загальному розвитку соціальних працівників як висококласних фахівців, їхній професійній діяльності та взаємодії з цільовою аудиторією. У статті розкрито сутність та структурні компоненти ІКТ-компетентності майбутніх фахівців соціальної сфери. Зазначено, що інформаційно-комунікаційна компетентність необхідна для фахового зростання професіонала, представника сучасного цифрового суспільства й активізації комунікації між учасниками сфери соціальних послуг у час війни та за інших викликів сьогодення. Проаналізовано традиційні та інноваційні засоби формування ІКТ-компетентності майбутніх соціальних працівників під час вивчення курсу «Іноземна мова професійного спілкування». Зокрема обґрунтовано ефективність та доцільність використання з цією метою інтерактивних завдань, цифрових мобільних додатків та онлайн-ресурсів. Дослідниками підкреслено важливість цифрової взаємодії, що реалізується в процесі представлених у статті навчальних завдань, а також ефективність роботи з автентичними текстами, які знайомлять зі способами розв’язання такої проблеми у світі. Cхарактеризовано специфіку використання цифрових інструментів як засобів формування інформаційно-комунікаційної компетентності майбутніх соціальних працівників у навчальному просторі (інструменти для створення та перегляду відеороликів, мультимедійних презентацій, слайд-шоу, пошукові системи, Google-форми, сервіси для запровадження дистанційного та змішаного навчання, тестування тощо).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/18945
Розташовується у зібраннях:№ 28

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
7223-Текст статті-21723-1-10-20231121.pdf308.52 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.