Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1916
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorГой, Тарас Петрович-
dc.contributor.authorЗаторський, Роман Андрійович-
dc.date.accessioned2020-03-24T11:26:57Z-
dc.date.available2020-03-24T11:26:57Z-
dc.date.issued2014-
dc.identifier.citationGoy, T.P. On a nonelementary functіon of the Dawson's іntegral type / T.P. Goy, R.A. Zatorsky // Вісник Київського нац. університету імені Т. Шевченка. Сер. «Фізико-математичні науки». – 2014. – Вип. 1. – С. 15-19.uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/1916-
dc.description.abstractДосліджена нова неелементарна функція типу інтеграла Доусона, побудована у вигляді степеневого ряду при допомозі зростаючих факторіальних степенів. Встановлений її зв'язок з функцією помилок (функцією ймовірностей). Показано, що нова функція є розв'язком рівняння Ріккаті.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.subjectзростаючий факторіальний степіньuk_UA
dc.subjectінтеграл Доусонаuk_UA
dc.subjectфункція помилокuk_UA
dc.subjectрівняння Ріккатіuk_UA
dc.titleOn a nonelementary functіon of the Dawson's іntegral typeuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФМІ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Goy_Zatorsky (KNU).pdf458.81 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.