Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1935
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorGavrylkiv, Volodymyr-
dc.contributor.authorBanakh, Taras-
dc.contributor.authorNykyforchyn, Oleh-
dc.date.accessioned2020-03-24T11:47:03Z-
dc.date.available2020-03-24T11:47:03Z-
dc.date.issued2008-
dc.identifier.citationBanakh T., Gavrylkiv V., Nykyforchyn O. Algebra in superextensions of groups, I: zeros and commutativity, Algebra Discrete Math. 7(3) (2008), 1-29.uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/1935-
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherAlgebra and Discrete Mathematicsuk_UA
dc.titleAlgebra in superextensions of groups, I: zeros and commutativityuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФМІ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
bangav1.pdf307.79 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.