Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1939
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorGavrylkiv, Volodymyr-
dc.contributor.authorBanakh, Taras-
dc.date.accessioned2020-03-24T13:22:45Z-
dc.date.available2020-03-24T13:22:45Z-
dc.date.issued2009-
dc.identifier.citationBanakh T., Gavrylkiv V. Algebra in the superextensions of groups: minimal left ideals, Mat. Stud. 31(2) (2009), 142-148.uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/1939-
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherMatematychni Studiiuk_UA
dc.titleAlgebra in the superextensions of groups: minimal left idealsuk_UA
dc.title.alternativeAlgebra in the superextensions of groups: minimal left idealsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФМІ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
bangav3.pdf223.87 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.