Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/1942
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorGavrylkiv, Volodymyr-
dc.contributor.authorBanakh, Taras-
dc.date.accessioned2020-03-24T13:23:24Z-
dc.date.available2020-03-24T13:23:24Z-
dc.date.issued2009-
dc.identifier.citationBanakh T., Gavrylkiv V. Extending binary operations to functor-spaces, Carpathian Math. Publ. 1(2) (2009), 113-126.uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/1942-
dc.language.isoenuk_UA
dc.titleExtending binary operations to functor-spacesuk_UA
dc.title.alternativeExtending binary operations to functor-spacesuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФМІ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
bangav4.pdf508.59 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.