Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/1957
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Гаврилків, Володимир Михайлович | - |
dc.date.accessioned | 2020-03-24T13:26:43Z | - |
dc.date.available | 2020-03-24T13:26:43Z | - |
dc.date.issued | 2012 | - |
dc.identifier.citation | Гаврилків В. Монотонні сім'ї на циклічних напівгрупах, Прикарпатський віскик НТШ. Серія "Число" 17(1) (2012), 35-45. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/1957 | - |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | Прикарпатський віскик Наукового Товариства імені Тараса Шевченка | uk_UA |
dc.title | Монотонні сім'ї на циклічних напівгрупах | uk_UA |
dc.title.alternative | Monotone families on cyclic semigroups | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
PBSSS2012.pdf | 492.91 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.