Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/1971
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Gavrylkiv, Volodymyr | - |
dc.date.accessioned | 2020-03-24T13:31:33Z | - |
dc.date.available | 2020-03-24T13:31:33Z | - |
dc.date.issued | 2017 | - |
dc.identifier.citation | Gavrylkiv V. Automorphisms of semigroups of k-linked upfamilies, Ukrainian Math. Bull. 14(4) (2017), 496-514. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/1971 | - |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Ukrainian Mathematical Bulletin | uk_UA |
dc.title | Automorphisms of semigroups of k-linked upfamilies | uk_UA |
dc.title.alternative | Automorphisms of semigroups of k-linked upfamilies | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
umb2017.pdf | 1.75 MB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.