Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/20049
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorКопач, Михайло Іванович-
dc.contributor.authorШувар, Богдан Антонович-
dc.date.accessioned2024-07-24T12:40:03Z-
dc.date.available2024-07-24T12:40:03Z-
dc.date.issued2001-
dc.identifier.citationКопач М. І., Шувар Б. А. Про єдиність та оцінки розв’язків звичайних диференціальних рівнянь // Вісник Прикарпатського університету. Серія: Математика. Фізика. - Івано-Франківськ. - 2001. - Вип. 2. – С. 23-26.uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/20049-
dc.description.abstractВстановлено нові теореми про єдиність та оцінки розв'язків звичайних диференціальних рівнянь та їх систем.uk_UA
dc.language.isouk_UAuk_UA
dc.publisherПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаникаuk_UA
dc.titleПро єдиність та оцінки розв'язків звичайних диференціальних рівняньuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:№ 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Копач М.І., Шувар Б.А. С.23-26.pdf107.49 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.