Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/20526
Назва: Рецепція технологічної інтеґрації як каталізатор підготовки вчителів STEAM
Інші назви: Perception of Technological Integrations as a Catalyst for Steam Teacher Education
Автори: Оладеле, Джумоке І.
Ндлову, Мдутшекельва
Ключові слова: підготовка вчителів
навчання
освіта
4IR
STEAM
технологічна інтеґрація та педагогіка
Дата публікації: 2024
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Оладеле Джумоке І. Рецепція технологічної інтеґрації як каталізатор підготовки вчителів STEAM / Джумоке І. Оладеле, Мдутшекельва Ндлову // Журнал Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. - 2024. - Т. 11. - № 3. - С. 75-90.
Короткий огляд (реферат): STEAM-освіта пов’язана із додаванням мистецтва до STEM. Четверта індустріальна революція, що виникла на основі перших трьох, швидко змінює освітній ландшафт. Це дослідження презентує сприйняття студентами інтеґрації технологій для вдосконалення програм підготовки вчителів STEAM у часи VUCA, а також фактори впливу й майбутні виклики для цілісної оцінки окресленої проблеми. Авторами обрано метод описового опитування. Об’єктом дослідження є студенти закладів вищої освіти, а цільовою групою – викладачі університетів, які викладають дисципліни, дотичні до STEAM. Дані були зібрані за допомогою розробленої та валідованої анкети із загальним індексом надійності альфа Кронбаха 0,81. Зібрані дані проаналізовано описово (з використанням частоти, відсотків, перцентильного ранжування) та інференційно (з використанням багаторівневого факторного аналізу ANOVA) з рівнем значущості 0,05. Виявлено, що студенти позитивно сприймають інтеґрування технологій для вдосконалення програм підготовки вчителів STEAM. З’ясовано, що фактором, який найбільше впливає на упровадження технологій для вдосконалення програм підготовки вчителів STEAM, була наявність належної інфраструктури, тоді як недостатній доступ до технологічної інфраструктури був визнаний найбільшою проблемою. Результати цього дослідження лягли в основу висновку, який показує, наскільки важливою є технологічна інтеґрація в педагогіці. Таким чином, педагогічні навчальні заклади повинні мати новітні ресурси і використовувати їх для стимулювання розвитку студентів, включаючи м’які навички, одночасно підтримуючи акцент STEAM-освіти на креативність та інновації як ознаки винахідницьких відкриттів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/20526
Розташовується у зібраннях:Т. 11, № 3

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
art_7_JUMOKE I. OLADELE, MDUTSHEKELWA NDLOVU.pdf620.5 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.